Praca kosmetolog

praca kosmetolog

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: śląskie
Poszukujemy osoby z doświadczeniem w zawodzie! Zapewniamy dostęp do najnowocześniejszych metod i sprzętu działającego w branży. Oferujemy stabilny rozwój umiejętności.

Opis stanowiska:

Poszukujemy w danej chwili Kosmetolog chętnego do podjęcia wyzwania w zakresie wykonywania swojego zawodu ze szczególnym uwzględnieniem:

  • mikrodermabrazja
  • peeling kawitacyjny
  • ultradźwięki
  • peelingi chemiczne
  • masaż twarzy, szyi i dekoltu
  • oczyszczanie twarzy
  • RF
  • henna
  • depilacja woskiem
  • zabiegi na ciało
  • manicure, pedicure, tipsy, żelowanie naturalnej płytki

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Silna motywacja do pracy
  • Nastawienie na rozwój
  • Miła aparycja
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Praca na pełny etat
  • Szkolenia zawodowe
  • Rozwój zawodowy odpowiedni do miejsca
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • CV prosimy przesyłać na adres poczty: rejestracja@lemone.pl

wyrażam zgodę